Bursa Bülbülü Filminde Ata Demirer’le Enfes Şarkılar Seslendiren Melek Büyükçınar’ı Tanıyoruz!

Ata Demirer’in son bombası Bursa Bülbülü hiç şüphesiz enfes şarkılarıyla izleyenleri alıp götürdü. Filmde Demirer’e şarkılarda eşlik eden isim ise müzisyen Melek Büyükçınar! Mükemmel sesiyle filme bambaşka bir boyut getiren Melek Büyükçınar’ı yakın kadraja aldığımız içeriğimize buyurun…

Yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni toplayan ve çoğu izleyici tarafından ‘Ata Demirer’in en iyi filmi’ olarak nitelendirilen Bursa Bülbülü filmini izlemeyeniniz kalmamıştır!

Tek hayali albüm çıkarmak olan orta yaşlı bir müzisyen Cengiz’in hikayesinin anlatıldığı filmde Cengiz’in kanuni Taşkın ve kız kardeşi Arzu ile tanışmasıyla hayatı tamamen değişiyor.

Filmde ‘Bursa Bülbülleri’ adlı müzik grubunu kuran üçlüden Cengiz ve Arzu filmde hepimizi mest eden şarkılar seslendirmişti.

Filmde şarkıları Ata Demirer kendisi seslendirirken, Arzu karakterini canlandıran Özge Özacar’ı müzisyen Melek Büyükçınar seslendirdi.

Filmin görünmeyen kahramanı olan Melek Büyükçınar kimdir sizler için araştırdık!

Doğma büyüme İstanbullu olan Melek Büyükçınar, müzisyen bir aileden geliyor!

Ünlü bestekâr Cavit Deringöl’ün torunu olan Büyükçınar’ın amcası Sait Büyükçınar ise arabesk besteleriyle tanınan bir isim.

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Müzik Teorisi bölümünde eğitim gören Büyükçınar, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Sinan Akçıl gibi birçok ünlü isime sahnede back vokal yaparak eşlik ediyor.

2017 senesinde bir YouTube kanalı açarak akustik cover ve kendi bestelerini müzikseverlerle paylaşmaya başlayan Melek Büyükçınar, Bursa Bübülü filmindeki muhteşem performansıyla da kendini bir daha ispatladı.

Başarılı müzik kariyerinin yanı sıra evli olduğunu bildiğimiz Büyükçınar bir de geçtiğimiz sonbahar bebeğini kucağına almış!

Atlas ismini verdiği oğlu ve eşiyle mutlu ve müzik dolu bir ömür diliyoruz!

Yorum yapın