Çağla Altunkaya ayakkabıya binlerce lira ödedi! Acun Ilıcalı çifter çifter aldı

Bir süredir Acun Ilıcalı ile ismi anılan Çağla Ayça Altunkaya, Akmerkez’de yeni açılan İkonik Store’dan sınırlı sayıda üretilen “Air Dior” ayakkabıları satın aldı. İki çift ayakkabı için paraya kıyan Altunkaya’nın bu harcaması “Acun da var ki kadın alıyor” şeklinde yorumlandı.

“Var mısın Yok Musun”, “Yetenek Sizsiniz”, “MasterChef Türkiye”, “O Ses Türkiye” ve “Survivor” gibi birbirinden iddialı yapımları izleyenlerle buluşturan Acun Ilıcalı, yıllardır Türkiye’nin en beğenilen isimleri arasında yer alıyor. Meslek hayatındaki başarısı kadar özel yaşantısıyla da sık sık gündeme gelen Ilıcalı, yakın zamanda Çağla Ayça Altunkaya ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Müstakbel eşi olmadan adım atmayan Ilıcalı, kesenin ağzını açtı. 

Acun Ilıcalı ve Çağla Ayça Altunkaya

Dünyaca ünlü markaların sınırlı sayıdaki ürünlerinin yer aldığı İkonik Store‘un Akmerkez’de açılmasıyla soluğu orada alan Altunkaya, servet değerinde alışveriş yaptı. Dior Men’in kreatif direktörü Kim Jones‘un imzasını taşıyan Dior ve Nike iş birliğinden doğan “Dior x Air Jordan 1” ayakkabıları gözüne kestiren Altunkaya, sınırlı sayıda üretilen ayakkabıdan 2 çift satın aldı. Yalnızca 8 bin 500 adet üretilen ayakkabıdan 2 çift alan Altunkaya, toplamda 480 Bin TL ödedi. 

Dior x Air Jordan 1 ayakkabı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

ATV’den dev drama hikayesi! ‘Ateş Kuşları’nın ilk tanıtım fragmanı yayınladı

Yorum yapın